SEMİLYON PARK

ÇORLU

HAYALİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Çorlu’da yaşam kalitesini bir üst seviyeye taşıdığımız Semilyon Konakları projemizden sonra şimdi de Semilyon Park ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

73.000 m2 büyüklüğündeki kendi arazimiz üzerinde; iki ayrı lüks site ve modern bir Alışveriş Merkezi’nin bir arada yer aldığı karma konsept ile inşa edilen Semilyon Park projemizle, ailenize şehrin karmaşasından uzak, merkeze ulaşımın kolayca sağlanabildiği, yüksek güvenlikli ve doğayla iç içe yepyeni bir yaşamın kapısını aralıyoruz. 

Aile yaşamına uygun 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan projemizde kullanılan akıllı ev sistemleri, fiber internet alt yapısı, jeneratör, hidrofor, görüntülü interkom sistemi ile evinizde 24 saat huzur içinde olmanızı sağlıyoruz.

AYRICALIKLI VE KUSURSUZ BİR YAŞAM

Her metrekaresiyle Semilyon yaşam tarzını günlük hayatınıza yansıtıyor, modern yaşamın ihtiyaçlarıyla, doğal hayatı estetik bir mimaride buluşturuyoruz.

Projede yer alan ve her metrekaresinde hayatınıza hareket ve eğlence katacak yüzme havuzu, sinema, kafe restoran, çocuk eğitim odaları, sauna, hamam, squash odası, açık spor tesisleri, açık ve kapalı otoparklar gibi detaylar ile günlük ihtiyaçlarınızda keyifle geçirilen zaman, huzur ve mutluluğu bir arada sunuyoruz.. 

Dünya markası malzemeler, en gelişmiş inşaat teknolojileri ve yeni deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapımına başladığımız Semilyon Park projemizde ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını sizlere açıyoruz.

LOKASYON

ÇORLU - TEKİRDAĞ

PROJE SAHİBİ

MES YAPI

KULLANIM

KONUT - TİCARİ - AVM

PROJE ALANI

73.000 M2

SATIŞA SUNULAN ALAN

160 DAİRE - 14 İŞYERİ

Her türlü istek, beklenti ya da öneriniz için iletişim formunu doldurun, size geri dönelim.