Hayaller Semilyon Park ile gerçeğe dönüşüyor

Çorlu’da yaşam kalitesini bir üst seviyeye taşıyan yeni bir projenin temeli atıldı. Trakya bölgesinde geliştirdiği inşaat projeleri ile bölgenin güvenilir markaları arasında yer alan Mes Yapı, Semilyon Konakları projesinden sonra şimdi de Semilyon Park projesi ile bölgede, konsept yaşam kavramına yeni bir boyut kazandırarak hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Her yönüyle kusursuz bir yaşam alanı;

Her biri kendi alanında dünya markası olan malzeme seçimleri, en gelişmiş inşaat teknolojileri ve yeni deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapımına başlanan Semilyon Park projesi bölge halkına ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Semilyon tarzını ev yaşamına yansıtan proje, modern yaşamın ihtiyaçlarıyla, doğal hayatı estetik bir mimaride buluşturuyor.

En geniş yeşil alana sahip

Mes Yapı’nın 73.000 m2 büyüklüğündeki kendi arazisi üzerinde yapımına başladığı proje de iki ayrı lüks site ve modern bir Alışveriş Merkezi bir arada yer alıyor. Karma konsept ile inşa edilen Semilyon Park projesi, burada yaşamak isteyen ailelere şehrin karmaşasından uzak, merkeze ulaşımın kolayca sağlanabildiği, yüksek güvenlikli ve doğayla iç içe yepyeni bir yaşamın kapısını aralıyor. Doğayla iç içe ve güvenli bir yaşam sunan Semilyon Park projesi; E-5 karayoluna cephe, Çorlu Havaalanı’na 3 km ve Marmara Denizi’ne 20 dakika mesafede yer alıyor.

Huzur ve mutluluk bir arada

Ayrıcalıklı bir yaşam için tasarlanan Semilyon Park’ta 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan proje kapsamında yer alan, yüzme havuzu, sinema, kafe, restoran, eğitim odaları, sauna, hamam, squash odası, açık spor tesisleri, açık ve kapalı otoparklar gibi detaylar ailelere huzur ve mutluluğu bir arada sunuyor.  

Hasan Toprak; “Çorlu’da standartları yükseltiyoruz”

Semilyon Park projesi ile Çorlu’da yaşam standartlarını yükseltmeyi hedeflediklerini belirten Mes Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Toprak proje ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Semilyon Park Konut ve Yaşam Merkezi projemizde bambaşka bir yaşam tarzı oluşturduk. Kentin en yeşil ve en ayrıcalıklı yaşam merkezini inşa ediyoruz. Projemiz huzurlu bir aile yaşantısı ve kaliteli bir yaşam için tasarlanan estetik mimarisi ile dikkat çekecek. Projemizin her metrekaresinde dünyaca ünlü marka tercihlerimizle hayatı kolaylaştıran detaylara odaklandık.”

Proje hakkında teknik bilgiler

Semilyon Park projesi 73.000 m2 arazi içerisinde; 2 Etaplı konut projesi ve modern AVM’den oluşuyor. Projenin 1. Etabı 3+1 ve 4+1 olmak üzere 160 daire 14 işyeri içeriyor. Satışına başlanan 4+1 konutların olduğu kısa bloklarda her kat 2 daireden oluşuyor. Tüm daireler peyzaj ve havuz cephelidir. Projede yer alacak her daire sahibinin 1 kapalı ve 1 açık olmak üzere 2 araçlık otopark hakkı bulunuyor.  Projede Dünyaca ünlü çözüm ortakları ile işbirliği yapılıyor. Nolte mutfak, Grohe marka armatürler, Hafele ve Blum marka mobilya aksesuarları, Rehau PVC doğrama, Soprema İzolasyon, Schindler marka asansör gibi çözüm ortakları ile kalite odaklı bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Semilyon Park Foto Galeri için: https://www.mesyapi.com.tr/semilyon-park-galeri/